Paracetamol 500mg 30 tabletek

5,18

Opis

LekWskazania: bóle głowy, bóle gardła, migreny, bóle zębów, bóle kostne, stawowe i mięśniowe; bolesne miesiączkowanie, przeziębienia i stany grypopodobne.Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: skrobię kukurydzianą żelowaną powidon (K-30), potasu sorbinian, magnezu stearynian oraz otoczkę tabletki (Opadry II57U18539 White): hypromeloza, tytanu dwutlenek, polidekstroza, talk, maltodekstryna, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha.Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku 6-12 lat: 0,5-1 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 4 tabletek na dobę.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, niewydolność nerek lub wątroby, alkoholizm, obniżona aktywność dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, obniżona aktywność reduktazy methemoglobinowej, astma, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat, ciąża, laktacja.

Hasco-Lek

vaxzevria, rodzaje oddychania, dermatol zasypka, laktuloza działanie, flexistav zastrzyk, co jeść na osteoporozę, hascovir dawkowanie, e 451, disulone ulotka, alumag

yyyyy

+0