Description
ASPIRIN to najbardziej znana aspiryna, przeznaczona do stosowania w stanach gorączki, a także w przypadku bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu. Skład1 tabletka zawiera:Substancją czynną kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) 500 mg.Inne składniki leku to: sodu cytrynian, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny. StosowanieDorośli- jednorazowo 1- 2 tabletki. Młodzież w wieku powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza- jednorazowo 1 tabletkę. Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo. DziałanieDziała przeciwzapalnie, przeciwgorączkowe, przeciwbólowe. WskazaniaBóle różnego pochodzeniu o małym lub średnim natężeniu ( bóle głowy, mięśniowe, kostno-stawowe), gorączka, ból i gorączka towarzyszące grypie i przeziębieniu. PrzeciwskazaniaNie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Inpharm
pieczenie pochwy leki, leki doustne na grzybicę, obniżenie kortyzolu, syrop prawoślazowy na jaki kaszel, biale kropki na dziasle niemowlaka, białko dieta, łupina babki jajowatej, leki na krążenie mózgowe na receptę, argadopin ulotka, lacipil 4 mg, maści zawierających glikokortykosteroidy, cutis, kostarox a alkohol, krwiak w oku, tabletki na insulinoopornosc, hitaxa tabletki ulotka, krem do cery trądzikowej, iporel lek
yyyyy